Zapraszamy do wielkiego świata urody!

  Zobacz jakie atrakcje czekają na Targach Beauty Fair w Katowicach

  Branżowe Targi Kosmetycznej Beauty Fair, odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 23 i 24 listopada. Hala MCK usytuowana jest w ścisłym centrum miasta, ułatwiając tym samym wystawcom i zwiedzającym dotarcie do niej.

  Przestrzeń targowa, jaką dysponuje wyłączny organizator – firma WATS – to ponad 34.000 m2, dzięki czemu rozdzielić można część fryzjerską i kosmetyczną, tak by każdy zwiedzający udał się do strefy, która go zainteresuje. 18. edycja targów Beauty Fair należała do bardzo udanych, wszystkie wskaźniki wzrosły o 20% pod względem frekwencyjnym i organizatorskim.

  W tym roku na targach zwiedzający spodziewać się mogą jeszcze więcej atrakcji, merytorycznych wystąpień, promocji, setek marek profesjonalnych, bogatego programu sceny edukacyjnej, ambitnych pokazów i szkoleń w salach konferencyjnych. Kongres Kosmetologiczny „Holistic Health&Beauty“, scena Beauty Stage, Strefa City of Nail - Internationa Beauty Gala, IV. Mistrzostwa Polski Make-up Talent Show by Olaf Tabaczyński, Seminarium wizażystów Make-up College, Beauty Fair Influencers, Gala rozdania nagórd laureatom Plebiscytu Mistrzowie Urody... to tylko niektóre wydarzenia, w których będzie można uczestniczyć.

   Sprawdź program targów i kup wejściówki już dzisiaj!