Zobacz jakie wydarzenia Make Up czekaja na Ciebie!

Strefa City of Make Up! Aktywna przestrzeń wizażystów na targach Beauty Fair

 

 

  Idea City of Make-Up

  Strefa City of Make-Up to artystyczna przestrzeń branży make-up.
  Przestrzeń pełna sztuki i działań środowisk połączonych ze światem make-up, ludzi, których łączy sposób na życie i pasja.
  City – bo związana z każdym miastem, miejscem, a przede wszystkim ludźmi.


  Wyznaczając atrakcyjne trendy wystawiennicze, zdajemy sobie sprawę, jak ważne są relacje między każdą ze stron tego Świata. Tutaj spotykają się producenci, dystrybutorzy, odbiorcy oraz cała rzesza artystów make-up, charakteryzatorów, filmowców, fotografików, blogerów, grafików, producentów. To właśnie Ci uczestnicy wypełniają i współtworzą tą strefę.


  Ważnym dla CITY OF MAKE-UP jest jego twórca i pomysłodawca – Olaf Tabaczyński, który jako Mistrz Świata Make-up współtworzy i kreuje światowe trendy rozwoju tej właśnie branży. To w tej strefie zawiązują się nowe działania.

   Dobra atmosfera sprzyjająca artystom

   CITY OF MAKE-UP to swoisty Open Space sprzyjający kontaktom, który przybrał charakter przestrzeni w otwartej formie, przestrzeni nadającej sukcesom kierunek i sprzyjający wymiar. Wymiar na styku sztuki i biznesu.

    

   CITY OF MAKE-UP to doskonała strefa dla prezentacji różnych wizji świata Make-Up. Mając świadomość rozwoju i istoty zmian na rynkach światowych, stworzyliśmy nową otwartą platformę wzajemnej promocji dziedzin współzależnych w temacie make-up.

    Przestrzeń otwarta dla aktywnych

    CITY OF MAKE-UP przede wszystkim definiuje precyzyjność, jakość i innowacyjność.

    Tworzymy swoistą bazę artystów, firm i instytucji, które widzą sens konsolidacji branży. Strefa jest przestrzenią, dzięki której każda ze stron tego biznesu ma do siebie bliżej.

    Zachęcamy do podjęcia wyzwania razem z NAMI

    Jeśli chcesz dołączyć do uczestników spotkań strefy City of Make-Up napisz do nas lub zadzwoń 
    Organizatorzy: Beauty Fair -  targi@wats.pl 601-313-995 oraz Akademia Wizażystyki Maestro Olaf Tabaczyński awm.pl 

     Partnerzy City of Make Up