Beauty Fair w Katowicach 23/24 listopada 2019

  Najlepsze brendy branży Beauty w Katowicach!

  Branżowe targi kosmetyczne Beauty Fair 23 i 24 listopada, Katowice. 

  Najbardziej oczekiwane przez Kosmetyczki marki profesjonalne zapowiedzialy już swoją obecność w Katowicach podczas #19 Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair. 

  Na pół roku przed edycją 2019 zgłosiły swój udział najbardziej zdecydowane, aktywne i innowacyjne brendy kosmetyczne w Polsce. Dużo będzie się działo na tegorocznej edycji Targów a to za sprawą imponującej liczby pozycji programowych dla kosmetyczek, wizażystek, stylistek paznokci, podologów, trychologów i kosmetologów. 

  Stawiamy na edukację - branża beauty ciągle się uczy. Poznaje i wdraża, dowiaduje się i testuje, śledzi nowinki i zawsze jest na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami. Dajemy uczestnikom targów dodatkowe, bardzo bezpośrednie i najświeższe źródło wiedzy i doświadczeń. 

  Kongres kosmetologiczny, scena edukacyjna i każde stoisko w pasażu Wystawców to nieoceniona skarbnica wiedzy, trendów, tricków i pomysłów! Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań i poszerzać możliwości rozwoju siebie i swojej firmy. 

   Czego oczekują odwiedzający targi?

   Badania focusowe potwierdzają, że Kosmetyczki oczekują w szczególności wiedzy. Idąc tym tropem dajemy odwiedzającym targi ogromną i rzetelną dawkę edukacji w postaci paneli eksperckich prowadzonych między innymi na edukacyjnej, scenie Beauty Stage. 

   Specjaliści - liderzy i ponierzy innowacyjnych kosmetyków, zabiegów i urządzeń nowoczesnej kosmetologii prezentują swoje osiągnięcia. Po wykładach można pozyskac dodatkowe informacje od prelegentów w indywidualnych konsultacjach na stoiskach firmowych. 

   Wykłady Beauty Stage odbywają sie w obydwa dni targowe i są bezpłatne dla wszyskich uczestników. Nie obowiązuje rejestracja. 

    Wydarzenia Towarzyszące Targom Beauty Fair w Katowicach

    Prócz szerokiego pasażu najlepszych brenów kosmetycznych dla uczestników niezliczona ilość pozycji programowych i dodatkowych wydarzeń towarzyszących.

    - Scena Edukacyjna Beauty Stage - bezpłatne prezentacje zabiegów, produktów, nowości sprzętowych, panele dyskusyjne, wykłady

    - Kongres Kosmetologiczny Beauty Fair - 2 dniowy kongres merytoryczny 

    - Sympozjum Technical & Artistic Nail Design - 2 dniowe warsztaty

    - Make-Up College - warsztaty Look & Learn z 3 wybitnymi postaciami w Makijażu: Katarzyna Sujka, Twig MakeUp Ela Gałązka, Ewelina Zych. 

    - Mistrzostwa Polski Make Up Talent Show w finałem w Dusseldorf 

    - Światowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NailPro Poland Competition z finałem w LasVegas

     Prestiżowe Mistrzostwa Make Up Talent Show!

     Najbardziej prestiżowe Mistrzostwa w Makijażu w Polsce - Make Up Talent Show by Olaf Tabaczyński, wyłaniają każdego roku Mistrza Polski Make Up, który staje się reprezentantem Polski i delegatem na światowe Mistrzostwa Makijażu Beauty Dusseldorf. 

     Jedyne wydarzenie o tak wyjątkowej randze i najwyższej klasie uczestników oraz składu oceniającego. Zawodnicy wyłaniani są dwuetapowo - eliminacje wstępne na podstawie zdjęci odbywają się miesiąc przed finałem. Podczas sobotnich Targów Beauty Fair w Katowicach  - 23 listopada 2019 r. rozegra sie rywalizacja finałowa pomiędzy 25 laureatami eliminacji. 

     Zwycięzca - otrzymuje nagrodę główną w postaci wyjazdu na Mistrzostwa Świata do Dusseldorfu. 

     Kazdy uczetnik finału otrzymuje ogromne pule nagród od Sponsorów - najlepszych marek makijażowych obecnych w Europie. 

     Poziom Mistrzostw potwierdza niebywały tegoroczny sukcess laureatki z Katowic MARTY WIOLI, kótra zdobyła tytuł MISTRZA ŚWIATA MAKE UP w Dusseldorfie w marcu 2019 r. Ogromnie gratulujemy laureatce! 

     Więcej o MUTS na stronie www.awm.pl 

      Wejściówki / Godziny otwarcia

      Bilety dostępne od czerwca - KUP TERAZ
      Bilety można zakupić także przed wejściem w kasach w dni targowe. 

       

      Godziny otwarcia targów: 

      sobota: 10:00 - 18:00
      niedziela: 9:00 - 17:00

       Z kim spotkamy się w Katowicach?

       Warto odwiedzać sukcesywnie stronę targów i sprawdzać jakie nowe stoiska pojawiają się na mapie targowej. Lista marek obecnych na Beauty Fair tutaj: 

       LISTA MAREK NA TARGACH BEAUTY FAIR