Dziękujemy, że byliście z nami!

Branżowe targi kosmetyczne oraz festiwal fryzjerski już za nami. Przez dwa dni Centrum Kongresowe w Katowicach stało się sercem Święta Urody. Tysiące zwiedzających oraz ponad stu wystawców wymieniało się wiedzą i pasją. Tegoroczne targi odwiedziło blisko 17 tys. osób, które mogły poznać ofertę blisko 400 profesjonalnych marek!

Odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w ośmiu bezpłatnych wykładach specjalistów na scenie Beauty Stage.

  Organizatorzy stworzyli strefę konkursową i edukacyjną zarówno dla kosmetyczek, wizażystek jak i stylistek paznokci tak, aby każdy z branży Beauty znalazł coś dla siebie.

  Uczestnicy targów mieli okazję wziąć udział w warsztatach Make Up College z najlepszymi wizażystami w kraju. Mogli poszerzać wiedzę i warsztat podczas bezpłatnych pokazów w strefie City of Make Up. W sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski Makijażu by Olaf Tabaczyński, a zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj podczas Mistrzostw Europy w Dusseldorfie.

   Tegoroczną nowością był kongres City of Nail dla stylistek paznokci. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach i wykładach, dotyczących nie tylko samej stylizacji ale także obszarów dotyczących prawa czy wizerunku marki, gdzie jednym z prelegentów był Jarosław Kuźniar. Dyrektor programową kongresu była niesamowita Paulina Pastuszak. 

   W strefie paznokciowej nie zabrakło oczywiście rywalizacji. Styliści mieli okazję zaprezentować swój talent podczas zaocznego konkursu Beauty Poster na najlepszą stylizację. Zupełną nowością były Mistrzostwa Master Brain, sprawdzające wiedzę teoretyczną z tematyki związanej z paznokciami, bezpieczeństwem w gabinecie czy prowadzeniem biznesu.  Zwyciężczynie zostały wyłonione w dwóch etapach - pisemnym i finałowym ustnym.

    Ogromne podziękowania dla sponsorów!

    Na zwycięzców we wszystkich konkursach i mistrzostwach czekały niesamowite nagrody ufundowane przez sponsorów!

    Ogromne podziękowania dla sponsorów City of Nail:

    AFINIA EXKLUSIVE KOSMETIKMÖBEL
    AllePaznokcie
    Enbio
    Hurtownia ESTETIK
    Kosmetologia Estetyczna
    Nails Trendy

    Ogromne podziękowania dla sponsorów Mistrzostw Make-Up: 

    Clavier
    Dermacol
    Inglot
    Make Up Trendy
    Mexmo
    Kosmetologia Estetyczna
    Oro Design
    Pagano
    Pierre Rene
    Provoc
    Soled

    Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i wystawcom oraz gratulujemy laureatom! 

    Do zobaczenia za rok 21-22. listopada 2020!