Nailpro Nail Competitions od wielu lat uważane jest za najbardziej inspirujące mistrzostwa paznokci na świecie. Na swój prestiż zapracowało satysfakcją uczestników, emocjami jakie towarzyszą podczas każdego konkursu w wielu rejonach świata, niekwestionowanymi umiejętnościami laureatów i kreatywnością jego uczestników. Rokrocznie finał w Las Vegas przyciąga do siebie autorytety stylizacji paznokci z całego świata.

Nailpro Nail Competitions to unikalne na skalę światową podejście do stylistów. Dla nas najistotniejsi jesteście Wy – styliści i to nie zależnie od marki na jakiej pracujecie. Wśród Was wypatrujemy potencjalnych mistrzów, instruktorów, sędziów, których rozwijamy i pozwalamy odejść w odpowiednim dla Was czasie, by objąć opieką nowych. Chcemy byście rozwijali skrzydła i zdobywali kolejne bezkresy paznokciowej pasji na niejednym kontynencie. Uważamy, że przyszłością branży jesteście Wy, dlatego w organizację tego wydarzenia wkładamy całe swoje serce i doświadczenie, byście w te magicznie inspirujące dni czuli się naprawdę wyjątkowo.

Emocje! Najlepsze na Nailpro Nail Competitons.
Wejdź do naszego świata…

Mistrzostwa Nailpro Poland Competitions są integralną częścią turnieju Nailpro CUP Eastern Europe Competitions, w ramach którego mistrzostwa Nailpro Competitions odbywają się w 7 krajach europejskich:
Ukraina, Polska, Bułgaria, Czechy, Rumunia, Słowacja.

Mistrzostwa otwarte są dla wszystkich specjalistów branży paznokciowej, którzy posiadają uprawnienia i kwalifikacje do świadczenia usług stylizacji paznokci. Początkujący i mistrzowie z krajów, w których ten rodzaj działalności nie podlega licencjonowaniu/uprawnieniom, mogą również wziąć w nich udział. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedstawienia przez uczestnika kwalifikacji / uprawnień potwierdzających ukończenie profesjonalnego szkolenia stylizacji paznokci.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ